Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


 

Ķeguma novada pašvaldības policija informē.
 
07.04. PP patrulējot pa Ķeguma pilsētu Celtnieku ielā veicot preventīvo darbu pārrunu laikā ar kādu jaunieti, otrs viņa paziņa pret policijas darbiniekiem sāka izteikt apvainojošas pretenzijas par policijas darbu, un izrādīja neapmierinātību par to, ka viņu policijas darbinieki nepazīstot. Jaunietim tika paskaidrots, ka viedoklis un pretenzijas ir izsakāmas noteiktā kārtībā un veidā, netraucējot pašvaldības policijas darbu. Bet tā kā jaunietis nevēlējās saprast šādu policijas skaidrojumu un turpināja uzvesties izaicinoši, policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka jaunietis varētu būt lietojis kādas apreibinošas vielas. Veicot alkohola koncentrācijas pārbaudi jaunieša izelpā, tika konstatēts, ka viņš atrodas 1,6 promiļu reibumā.  Par konstatēto faktu jaunietim tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibuma stāvoklī.
 
29.04. Policijas darbinieki saņēma informāciju, ka vienā no pašvaldības īpašumiem,  bez saskaņošanas ar izpildvaru notiek rakšanas darbi. Ierodoties notikuma vietā saņemtā informācija apstiprinājās, policijas darbinieki konstatēja, ka ekskavatorists pašvaldības zemē izracis nelielu dīķi. Notikuma vietā no traktorista tika pieņemts paskaidrojums, kurā viņš norāda, ka  veikt konkrētos darbus viņam ir uzdevis darba devējs. Vēlāk pieprasot informāciju no atbildīgām amatpersonām tika saņemta informācija, ka minētie rakšanas darbi neesot bijuši saskaņoti. Par notikušo PP ir uzsākusi administratīvo lietvedību.
 
01.05. PP konstatēja, ka kāds privātmājas iedzīvotājs motokrosa laikā vēlējas nopelnīt naudu, proti viņš patvarīgi bija uzstādījis stāvvietas ceļa zīmi un faktiski nodarbojas ar nereģistrētu uzņēmējdarbību, ierīkojis maksas stāvvietu. Policijas darbinieki notikuma vietā ar stāvvietas ierīkotāju veica profilaktiska rakstura pārrunas, kā arī viņam izskaidroja pārkāpuma būtību uz atbildību par to, kā arī noteikto kārtību kādā var uzstādīt ceļa zīmes un veikt attiecīgo uzņēmējdarbību.
Marta un aprīļa mēnesī pašvaldības policija ļoti aktīvi cīnījās ar nesakopto īpašumu īpašniekiem, tika noformēti trīs administratīvā pārkāpuma protokoli par zemes apsaimniekošanas pasākumu neizpildīšanu un zāles nenopļaušanu, lai novērstu kūlas veidošanos, kā arī Ķeguma novadā kopumā tika konstatēti četri kūlas dedzināšanas gadījumi.
 
 
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites