Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Pastaiga gaismas un mūzikas noskaņās - ATCELTS!
Sabiiedrība > Atpūta
29.10.2021
Helovīna mistērijas uzdevumi Rembatē - ATCELTS!
Bērnu pasākums > Atpūta
31.10.2021 18.00
Svecīšu vakars Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
31.10.2021
Svecīšu vakars Ķeguma kapos
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
07.11.2021 16.00
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Līdz maija beigām vēl var pieteikties mācībām Ogres mākslas skolas Ķeguma klasē

(šogad uzņem 2004. gadā un agrāk dzimušos bērnus mācībām 1. vai 2. kursā). Mākslas skolā jāmācās 5 gadi un šeit apgūst zīmēšanu, gleznošanu, kompozīciju, darbu materiālā, veidošanu un mākslas valodas pamatus. 5. kursā audzēkņi izstrādā diplomdarbu un saņem apliecību par skolas beigšanu. Iestājeksāmeni notiks Ķegumā, tautas namā 3. un 4. jūnijā plkst. 12:00

ŠOGAD JAUNUMS – ir iespēja izvēlēties vienu no divām akreditētām programmām – pamatprogrammu (ko realizējam šobrīd)un atviegloto programmu (paredzēta bērniem, kas vēlas mākslas nodarbības savienot ar citām savām interesēm).

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites