2019.gada nogalē Birzgales VPII “Birztaliņa” un Birzgales mūzikas skolas ēkā tika uzsākta apkures sistēmas nomaiņa.

Novecojušie radiatori visā ēkā tika nomainīti pret jauniem. Kā stāsta bērnudārza vadītāja Anita Skosa, jaunie radiatori ir daudz ekonomiskāki, jo jau mēneša laikā ir vērojama izmaksu atšķirība.

Darbi tika veikti ļoti kvalitatīvi un ātri. Lai gan bērnudārza audzēkņiem bija īslaicīgi jāpārceļas uz citu korpusu, strādnieki darījuši visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk veiktu radiatoru nomaiņu. Tagad katrā grupiņā audzinātājām ir iespēja pielāgot telpu temperatūru nepieciešamajai.

Darbi tika sākti ar pagrabstāvu un turpinājās pa klašu un grupu telpām. Nomaiņas darbi tika pabeigti mēneša laikā.

Šogad bērnudārzā plānoti dažādi kosmētiskie remontdarbi, informē Ķeguma novada pašvaldības izpilddirektore A.Tomsone.