Balsojums skolēnu krustvārdu mīklu konkursā “Iepazīsti Ķeguma novadu” ir noslēdzies.

Ķeguma novada pašvaldība ir uzsākusi darbu pie novada tūrisma ceļveža izveides, un aicināja ikvienu novada iedzīvotāju iesaistīties aptaujā par interesantāko, radošāko, izzinošāko, sarežģītāko un visādi citādi labāko krustvārdu mīklu, ko izveidojuši Ķeguma novada Birzgales pamatskolas un Ķeguma komercnovirziena vidusskolas skolēni, vecuma grupās: 1. – 3., 4. - 6. un 7. – 12.klasei. Divas labākās krustvārdu mīklas tiks iekļautas jaunajā Ķeguma novada tūrisma ceļvedī.

Iedzīvotāju balsojumā ir uzvarējušas šādas klases:

Vecuma grupā no 1-3 klasei ir uzvarējušas Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 3a.klase un Birzgales pamatskolas 2.klase.

Vecuma grupā no 4-6.klasei ir uzvarējušas Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 5b. klase un Birzgales pamatskolas 6.klase.

Vecuma grupā no 7-9.klasei ir uzvarējušas Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 7a.klase un Birzgales pamatskolas 7.klase.

Vecuma grupā no 10-12.klasei ir uzvarējusi Ķeguma komercnovirziena vidusskolas apvienotā 10. un 11.klase.