Ņemot vērā 01.04.2020. Ķeguma novada pašvaldības domes lēmumu “Par ēdināšanas atbalsta sniegšanu ārkārtas situācijas esamības laikā”, kas paredz ar 2020.gada 6.aprīli Ķeguma novada pašvaldības administratīvajā teritorijā dzīvesvietu deklarējušām trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm uzsākt pārtikas paku piegādi (1 reizi nedēļā) vai pusdienu piegādi pēc pieprasījuma ārkārtējās situācijas laikā, kad mācības skolēniem notiek attālināti, Ķeguma novada pašvaldība aicina bērnu un jauniešu vecākus aizpildīt anketu un izteikt viedokli par nepieciešamību sniegt minēto atbalstu ģimenei.

Par katru no bērniem jāpilda atsevišķa anketa.

Anketu lūgums aizpildīt līdz 2020. gada 3. aprīlim, plkst. 17:00.

Aizpildot šo anketu, Jūs dodat piekrišanu Jūsu bērna datu apstrādei, izmantojot valsts, pašvaldību un izglītības iestāžu datu bāzes, pilnībā aizpildīta anketa kalpo, kā pieteikums atbalstam. Dati tiks apstrādāti tikai ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšanai.

Anketa pieejama šeit.