Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Aicinām piedalīties starptautiskā pētījumā "Ar COVID-19 saistītais stress un tā pārvarēšana ģimenēs ar bērniem".

1. Mērķis un norise
COVID-19 ir ietekmējis cilvēku dzīves visā pasaulē. Daudzās valstīs ir ieviesti pasākumi vīrusa izplatības ierobežošanai, piemēram ārkārtas stāvokļa izsludināšana un robežu slēgšana. Izglītības iestāžu slēgšana un dzīve mājās ir lielā mērā ietekmējusi ģimenes ar bērniem.

Šī pētījuma mērķis ir noskaidrot vecāku un bērnu izjusto stresu un tā pārvarēšanu vairākās pasaules valstīs, lai pēc rezultātu apkopošanas nodrošinātu atbilstošu sociāli emocionālo atbalstu. Piekrītot piedalīties pētījumā, jūs tiešsaistes aptaujā atbildēsiet uz jautājumiem par savu pieredzi COVID-19 ierobežojumu laikā. Aptaujas aizpildīšana prasīs apmēram 20 minūtes.

2. Konfidencialitāte
Visa jūsu sniegtā informācija būs konfidenciāla un pieejama tikai pētnieku grupai. Visi dalībnieku dati tiks anonīmi kodēti un jūsu identitāte pētījuma procesā tiks pilnībā noklusēta. Iegūtie dati tiks analizēti tikai pētījuma nolūkos (ieskaitot zinātniskas publikācijas un prezentācijas) un sabiedrības labā (piemēram, rekomendācijām vecākiem un skolām).

3. Brīvprātīga piedalīšanās
Jums ir tiesības atteikties no dalības pētījumā jebkurā tā posmā. Jūsu atbildes sniegs nozīmīgu ieguldījumu mūsu pētījumā, tomēr jūs variet neatbildēt uz jebkuru no jautājumiem, ja vēlaties.

Aptaujas anketa pieejama šeit.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites