Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Piedalies tiešsaistes seminārā vecākiem 21.janvārī!

Aptaujas rāda, ka vecāku viedoklim ir būtiska loma jauniešu karjeras izvēlē. Un tas ir saprotams, jo ikviens lielu savas dzīves daļu pavada kopā ar vecākiem – kopā tiek dalīti gan prieki, gan bēdas un vecāku padoms vienmēr ir bijis svarīgs. Sniedzot atbalstu vecākiem, šī gada 21. janvārī no plkst. 18.00 – 19.00 tiek organizēts tiešsaistes seminārs 7.–12.klašu vecākiem “Kā runāt ar jaunieti par karjeru”. Semināru vadīs kompānijas “Start Strong” treneris Andris Arhomkins. Jautājumus varēs uzdot tiešsaistē vai iepriekš rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Pieslēgties varēs līdz 100 klausītājiem. Lūdzu, pieteikties līdz 20. janvārim telefoniski vai e-klasē pieslēguma saites saņemšanai. Interesenti, kuriem nebūs iespēja pieslēgties tiešsaistē, varēs noskatīties semināru ierakstā.

“Kā runāt ar jaunieti par karjeru”


Artūrs Pērle
Pedagogs karjeras konsultants


 

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites