Tuvākie pasākumi
Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
Kultūra > Atpūta
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
Kultūra > Atpūta
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
Baltu Vienības diena
Sabiiedrība > Atpūta
22.09.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Pedagogiem


Skolotāj! Ieskaties!
Ja vēlies uzzināt, kas ir School Education Gateway.izglītības portāls un kā tas tev var palīdzēt atrast mobilitātes iespējas, kursus un stratēģisko partnerību projektus, 27. janvāra vakarā piedalies eTwinning bezmaksas vebinārā par izglītības portāla School Education Gateway iespējām izglītības darbiniekiem. Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Vebinārs ir bezmaksas.
 
 
Vebinārā dalībnieki uzzinās:
  •  
  • Kas ir School Education Gateway.portāls un ko tas piedāvā?
  • Kas ir portālā pieejamie rīki?
  • Kursu katalogs
  • Mobilitātes iespējas
  • Stratēģiskās partnerības
  • Kā šos Erasmsus+ rīkus izmantot
 
Dalībnieki: izglītības iestāžu darbinieki 
Tēma: „School Education Gateway portāla iespējas izglītības iestādēm”
Laiks: 2016.gada 27.janvāris 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting (dalībniekiem tiks sniegta visa nepieciešamā informācija e-pastā)
Nepieciešamais aprīkojums: dators ar pieslēgumu internetam, austiņas ar mikrofonu un video kamera, ja ir vēlēšanās.
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Nodarbību vadīs: Latvijas eTwinning Nacionālā atbalsta dienesta darbinieki
 
School Education Gateway ir Erasmus+ finansēts izglītības portāls, kur pieejama informācija par izglītības aktualitātēm Eiropā. Tāpat portālā pieejami Erasmus+ rīki, kas izglītības iestāžu darbiniekiem piedāvā kursu katalogu, mobilitātes iespēju datubāzi, kā arī iespēju atrast sadarbības partnerus Erasmus+ stratēģisko partnerību projektiem.
 
Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.
 
Jautājumus par vebināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning vebinārs”) vai zvanot uz 67358067.

Komentāri

    <a href=http://80r.pl>80r.pl</a>

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites