Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Interešu Izglītībā


2015. gada 3. decembrī Andreja Pumpura Lielvārdes muzejā norisinājās latviešu tautas dziesmu dziedāšanas konkurss „Lakstīgala 2015”.
Konkursā piedalījās skolēnu komandas no Lielvārdes, Ķeguma un Ogres novadiem. Konkursa mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu interesi un padziļināt zināšanas par latviešu tautas dziesmu un latviešu tautas tradīcijām.
2. vietu 5. - 9. klašu grupā konkursā ieguva Birzgales pamatskolas skolēni: Elīna Kovaļonoka, Kristīne Tretjakova, Ričijs Cīrulis, Klāvs Kovzlovs, Ričards Ķibilds (skolotāja Sandra Siliņa).
 
Apsveicam skolēnus un skolotāju Sandru Siliņu ar veiksmīgu startu konkursā un vēlam veiksmi konkursa 2. posmā, kurš notiks 2016. gada 11. februārī Cēsīs.
 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites