Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Interešu Izglītībā


2015. gada 26. novembrī Ogres valsts ģimnāzijā notika Lielvārdes, Ķeguma un Ogres novadu 7. - 9. klašu skolēnu konkurss „Iepazīsim Latvijas novadu pilsētas: Latgale”.
Konkursā piedalījās 12 komandas, tās tika veidotas no dažādu skolu jauniešiem. 
Ķeguma novada konkursā pārstāvēja Ķeguma komercnovirziena vidusskolas skolnieces: Vineta Ulmane, Laura Poļanska un Elīna Reine. 
1. vietu konkursā izcīnīja divas komandas, kuras ieguva vienādu punktu skaitu.
Elīna Greine (Ķeguma komercnovirziena vidusskola), kura konkursā startēja kopā ar Rūtu Cinīti (Ogres valsts ģimnāzija), Ilvaru Freivaldu (Taurupes pamatskola) un Rūdi Mālmeisteru (E. Kauliņa Lielvārdes vidusskola), kā arī komanda, kuru pārstāvēja Sindija Antoņuka (Ogresgala pamatskola), Nokola Zemīte (Taurupes pamatskolas Mazozolu filiāle), Laura Krupskaja (Madlienas vidusskola) un Annija Augšpele (Ķeipenes pamatskola).
 
Apsveicam Elīnu Greini un skolotāju Vitu Livdāni ar panākumiem konkursā.
 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites