Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Interešu Izglītībā


Daudzu gadu garumā profesionālās ievirzes Mūzikas skolas audzēkņiem, reizi četros gados ir dota iespēja kļūt par Latvijas profesionālās ievirzes Mūzikas izglītības iestāžu dažādu izglītības programmu Valsts konkursa dalībnieku vai pat laureātu.

Konkurss notiek trijās kārtās. I kārta notiek katrā Mūzikas skolā. No tās labākie izpildītāji tiek virzīti uz II kārtu, kura tiek organizēta reģionālajā Mūzikas vidusskolā. No tās labākie tiek izvirzīti uz III kārtu, Finālu, kurā jau savas prasmes rāda labākie no visas Latvijas.

Šajā mācību gadā šāds, trīspakāpju, konkurss notika starp pūšaminstrumentālistiem un sitaminstrumentālistiem.

            No Birzgales Mūzikas skolas uz Valsts konkursa II kārtu, kura notika 10. janvārī Jelgavas Mūzikas vidusskolā, tika izvirzīti vairāki metāla pūšamo instrumentu spēles audzēkņi: Daniela Dišereite (trompete), Ritvars Eglītis (tuba), Harijs Pudulis (trompete) un Haralds Puķe (eifonijs). Audzēkņus konkursam sagatavoja Laimonis Paukšte, bet koncertmeistara pienākumus veica Aleksandrs Dribass.

   Audzēkņi saņēma pateicības rakstus. Valsts konkursa Finālam tika izvirzīti Haralds Puķe (II vietas ieguvējs) un Harijs Pudulis (III vietas ieguvējs). Ritvara Eglīša sniegums tika novērtēts ar Atzinības rakstu.

            Konkursa fināls notika Rīgas 2. Mūzikas skolā, kurā 20. februārī piedalījās H. Pudulis (trompete), bet 21. februārī H. Puķe (eifonijs). Lai arī Birzgales mūzikas skolas audzēkņu sniegums šoreiz netika godalgots ar vietām, tomēr apziņa, ka esi viens no visas Latvijas 27 trompetistiem un viens no visas Latvijas 15 eifonistiem, kuri izvirzīti uz Finālu, dod gandarījuma sajūtu gan audzēkņiem, gan pedagogiem.

 

Apsveicam skolēnus un skolotājus ar panākumiem konkursā.

 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites