Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Interešu Izglītībā


2.aprīlī Ogres Kultūras centrā norisinājās sākumskolas koru skate, kurā piedalījās 1.- 4.klašu kori no Lielvārdes, Ķeguma un Ogres novadiem.

 

Korus vērtēja žūrijas komisija - Līga Dziedātāja  (Ogres mūzikas skolas kora klases vadītāja), Antra Purviņa (Ogres Kultūras centra direktores pienākumu izpildītāja, diriģente) un Gunita Bičule (Ogres novada mūzikas skolotāja, MA vadītāja).

Mūsu novadu koru skatē godam pārstāvēja Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 1.- 4.klašu koris, kurš saņēma 44,25 punktus un ieguva I pakāpi (skolotāja Marija Sprukule).

 

Apsveicam skolēnus un skolotāju Mariju Sprukuli

 ar veiksmīgo startu konkursā!

MĒS LEPOJAMIES!

 

 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites