Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Interešu Izglītībā


2015. gada 25.martā Ogres Valsts ģimnāzijā notika Vides izziņa spēļu konkurss „Iepazīsti vidi”.

Šajā gadā konkursa tēma bija „Vide un ceļojums”. Mūsu novadu pasākumā pārstāvēja 3 komandas. Prieks par skolēnu veiksmīgo startu.

2.vietu konkursā ieguva Ķeguma komercnovirziena vidusskolas komanda - Karīna Keita Atare (9.klase), Anete Kļaviņa (9.klase), Andis Trapša (7.klase) ar vides spēli „Baltijas jūras krastos”, skolotāja Vita Spilberga.

3.vietu konkursā ieguva Birzgales pamatskolas komanda – Daiga Kārkliņa (7.klase) un Irīna Mihailova (7.klase) ar vides spēli „Apceļo Latviju”, skolotāja Inta Pastare.

Pateicību par dalību konkursā saņēma Birzgales pamatskolas komanda – Ričards Ķibilds (6.klase) un Andis Gopers (6.klase) ar vides spēli „Ceļojums kosmosā”, skolotāja Inta Pastare.


Ķeguma komercnovirziena vidusskolas komanda - Karīna Keita Atare, Anete Kļaviņa, Andis Trapša ar vides spēli „Baltijas jūras krastos” tika izvirzīta uz nākamo konkursa kārtu.

 

Paldies skolēniem un skolotājiem par apņēmību un ieguldīto darbu

 vides spēļu veidošanā!

Ķeguma komercnovirziena vidusskolas komandai vēlam veiksmīgu startu konkursa nākamajā kārtā!

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites