Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Mācību priekšmetu olimpiādēs


2016. gada 29. janvārī notika Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novadu apvienības krievu valodas olimpiāde 10.-12. klasei.
 
Olimpiāde norisinājās divos zināšanas līmeņos. Pirmais līmenis (A grupa) - izglītojamie, kuri krievu valodu apgūst no pamatskolas un kuru ģimenē sarunvaloda nav krievu valoda. Otrais līmenis (B grupa) - izglītojamie, kuri iepriekš ir mācījušies mazākumtautības izglītības iestādēs vai kuru ģimenēs sarunvaloda ir krievu valoda.
 
10.-12. klašu grupā
Atzinību (B grupā) ieguva 12. klases skolniece Marija Lūse, Ķeguma komercnovirziena vidusskola, skolotāja Ināra Kovaļčuka.
 
Sveicam Mariju Lūsi un skolotāju Ināru Kovaļčuku ar panākumiem krievu valodas olimpiādē.
 
 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites