Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Mācību priekšmetu olimpiādēs


Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 30. janvārī organizēja atklāto angļu valodas olimpiādi.
Olimpiāde, atbilstoši nolikumam, norisinājās divās kārtās, pirmā kārtā varēja piedalīties ikviens 6. un 9. klases skolēns, kuram bija nepieciešams tiešsaistē aizpildīt testu. Olimpiādes otrajā kārtā tika uzaicināti tie skolēni, kuri testu bija izpildījuši nepieciešamajā līmenī.
 
Prieks par mūsu novada skolēnu startu olimpiādē.
 
3. vietu ieguva Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 6. klases skolniece Elīza Kanska un  9. klases skolniece - Ligita Ābele (skolotāja Dzintra Germa-Lemese).
 
Apsveicam Elīzu Kansku un Ligitu Ābeli, kā arī skolotāju Dzintra Germa-Lemese ar panākumiem atklātajā angļu valodas olimpiādē.
 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites