Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Mācību priekšmetu olimpiādēs


 
2015.gada 5.maijā  Lielvārdes pamatskolā norisinājās Ķeguma un Lielvārdes novadu mūzikas olimpiāde 4.klases skolēniem.
 Ķeguma novadu olimpiādē pārstāvēja pieci 4.klašu audzēkņi. Olimpiādē skolēnus vērtēja 2 grupās. A – grupā sacentās tie skolēni, kuri mūziku apgūst arī mūzikas skolā, bet B grupā tie skolēni, kuri mūziku mācās tikai vispārizglītojošā skolā.
Esam gandarīti par sasniegumiem.
 
1.vietu (A grupā) ieguva Tīna Kurpniece, Ķeguma komercnovirziena vidusskola, skolotāja Marija Sprukule
2.vietu (A grupā) ieguva Laura Teikmane, Ķeguma komercnovirziena vidusskola, skolotāja Marija Sprukule
 
Apsveicam skolēnus un skolotāju Mariju Sprukuli ar panākumiem
mūzikas olimpiādē.
 
MĒS LEPOJAMIES!
 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites