Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Pulciņi un Kolektīvi


Vadītāja:  Evita Tabure

Koncertmeistare: Inese Martinova

Nodarbību laiki:

Ceturtdienās: 19:00 – 20:00

 

 

 

 

 

 

 


Dāmu deju kolektīvs „Visma” veiksmīgi darbojas jau 6 – to sezonu. Kolektīva vadītāja kopš pašas kolektīva dibināšanas dienas ir Mārīte Petrovska.  Mēģinājuma sākums ir veltīts vispusējai ķermeņa iesildīšanai, kur daži stiepšanās vingrinājumi notiek arī uz grīdas. Treniņstundas nobeigumā tiek atkārtotas un no jauna mācītas dažādas soļu un kustību kombinācijas. Pēc treniņstundas  tiek  mācītas jaunas dejas un atkārtotas jau iemācītās. Repertuāru kolektīvam izvēlas pašas dalībnieces, ar idejām griežoties pie vadītājas, tā pakāpeniski topot jaunām horeogrāfijām. Deju horeogrāfijas kolektīvam parasti veido pati vadītāja.

 Var meklēt daudz un dažādas sakarības, taču patiesībā savu nosaukumu kolektīvs ieguva no katras dalībnieces vārda pirmā burta, saliekot tos vienkopus. Jau pats nosaukums apliecina katras dalībnieces piederību un nozīmīgumu šajā kolektīvā, jo, katru par sevi atšķirīgu, visas kolektīva meitenes vieno mīlestība uz deju.

Kolektīvam „Visma” ir daudz labu draugu kolektīvu visās Latvijas malās. Dalībniecēm patīk gan pašām ciemoties, gan uzņemt ciemiņus savās mājās. „Vismas” atraktivitāte un dzirkstelīgais dzīvesprieks ir redzams  ikvienā dejas solī, kur pat katra kļūme ir nepamanāma neatvairāmo „Vismas” dalībnieču kustībās un apburošajos smaidos.


 

 

 
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites