Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktualitātes


Arī šogad vasaru satricinās RockUp festivāls, kas notiks 19. un 20. augustā sporta un atpūtas kompleksā „Zelta Zirgs”. 
Šis būs jau otrais gads, kad notiks Pin Up, rockabilly, rokmūzikas un blūza festivāls RockUp. Runājot par pasākumu, organizatori saka – „Ir lietas kuras ir neaizmirstamas. Pirmais skūpsts un pirmā mīla, pirmā dziesma un pirmā vilšanās, pirmais auto un pirmais motocikls. RockUp Festivāls ir šo izjūtu apkopojums. Laba mūzika un dejas. Rokenrols un roks. Pin-up un rockabilly dzīves stils. Vareni autiņi un skaisti motocikli. Meitenes sarkanām lūpām un pumpainās kleitās. Vīri, kas apbrīno daiļās Pin Up meitenes un izrāda savus spēkratus.”
 
Lai kopējo noskaņu padarītu košāku, dāmas tiek aicinātas ģerbties Pin Up stilā, bet kungi – rockabilly noskaņās. Turklāt arī šogad festivālā būs apskatāmi retro auto. 
 

Pārstāvēto mūzikas stilu klāsts ir plašs, bet šogad festivāls viennozīmīgi kļuvis roķīgāks. Festivālā uzstāsies The Blues Gang, Wild Detroit Gang, Side of Pain, The Twins Peek, PND un RIGA Reggae, kas uz skatuves kāps kopā ar orķestri.

Pasākumu organizē: Biedrība bērnu, jauniešu un pieaugušo kultūras un sporta aktivitātēm "ROKA"
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites