Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunatne


Apmācības notiks: no 2016. gada 1. līdz 3. aprīlim viesu namā „Ezernieki”, Līgatnes novadā.
Pieteikšanās apmācībām šeit: http://ejuz.lv/socialiemedijividzeme. Pieteikšanās termiņš līdz 20. martam, rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 23. martam.
Apmācībās uzzināsi par sociālo mediju izmantošanu  un attīstīsi prasmes, kā tos izmantot aktīvai līdzdalībai.
 
Ko iegūsi šajās apmācībās:
- izzināsi sociālo mediju nozīmi un pieejamās iespējas jaunatnes jomā;
- apgūsi, kā kritiski izvērtēt sniegto informāciju un attīstīsi sociālajos medijos sniegtās informācijas lietotprasmi;
- uzzināsi par drošību internetā;
-          varēsi ielūkoties digitālās vides nākotnē un tendencēs;
-          iegūsi izpratni par sociālo tīklu lietošanu un to iespējām veiksmīgai karjerai.
Kas var pieteikties: jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Apmācības paredzētas 22 dalībniekiem.
Apmācības vadīs: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras apmācītāji Sintija Lase un Līga Siliņa.
 
Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz/no apmācību norises vietu gan jāsedz pašiem.
Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Ginta Salmiņa, Rīgas un Vidzemes reģiona koordinators, tālr.: 29256888; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar nodibinājumu "Baltijas Reģionālais fonds” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Rīgas un Vidzemes reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites