Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
“Rudens gadatirgus”
Sabiiedrība > Tirgus
16.10.2021
Filmu vakars
Kultūra > Atpūta
16.10.2021
Ķeguma dienas centrā mobilā optika
Sabiiedrība > Atpūta
20.10.2021
Latvijas spēlfilma "Bedre"
Kultūra > Atpūta
20.10.2021

Saskaņā ar Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma pielikuma “Administratīvās teritorijas, to administratīvie centri un teritoriālā iedalījuma vienības – novada pilsētas un novada pagasti” 28. punktu, jaunais Ogres novads izveidots, apvienojot Ogres novadu, Ķeguma novadu, Ikšķiles novadu un Lielvārdes novadu to esošajās administratīvo teritoriju robežās.

Ogres novada pašvaldības oficiālā mājaslapa: www.ogresnovads.lv

Ogres novada pašvaldības nolikums pieejams ŠEIT.

Ogres novada Ķeguma pilsētas pārvaldei norīkots atbildīgais speciālists Juris Laizāns, Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas "Ogres novada pašvaldība" administrators. Ar atbildīgo personu iespējams sazināties: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 29 244 266.

Sakarā ar administratīvo teritoriālo reformu, aicinām iedzīvotājus veikt maksājumus uz sekojošu kontu:

OGRES NOVADA ĶEGUMA PILSĒTAS PĀRVALDE
Juridiskā adrese: Lāčplēša ielā 1, Ķegums, LV – 5020
Reģ.Nr.40900036679
Banka - SEB banka AS
Konts  LV45UNLA0050004379882
Kods UNLALV2X

Jaunizveidotā Ogres novada ģerbonis ir līdzšinējais Ogres novada ģerbonis, kura attēlu un heraldisko aprakstu Valsts Heraldikas komisija apstiprināja 2012. gada 30. augustā. Plašāka informācija par Ogres novada ģerboni pieejama šeit.

1.jūlijā par Ogres novada domes priekšsēdētaju deputāti nolēma ievēlēt Egilu Helmani no Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBAS, Latvijas Zaļās partijas apvienotā saraksta, savukārt par viņa vietnieku – Gintu Sīviņu (“Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”, Latvijas Zaļā partija).

Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē apstiprināto Ogres novada pašvaldības nolikumu pašvaldības centrālās administrācijas darbu vada izpilddirektors un izpilddirektora vietnieks. Par Ogres novada pašvaldības domes izpilddirektoru 1.jūlijā tika ievēlēts līdzšinējais Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis, savukārt par viņa vietnieci – Dana Bārbale.

Ogres novada pašvaldības domē ievēlēti deputāti (alfabēta secībā):

• Toms Āboltiņš – Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”, 1687 balsis;
  • Liene Cipule – Jaunā VIENOTĪBA, 2 035 balsis;
  • Edgars Gribusts – “Kustība “Par!””, 1 386 balsis;
  • Egils Helmanis – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”, Latvijas Zaļā partija, 13 229 balsis ;
  • Jānis Iklāvs – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”, Latvijas Zaļā partija, 8 591 balss;
  • Jānis Kaijaks – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”, Latvijas Zaļā partija, 8 509 balsis;
  • Dace Kļaviņa – Jaunā VIENOTĪBA, 2 007 balsis;
  • Pāvels Kotāns – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”, Latvijas Zaļā partija, 8 482 balsis;
  • Andris Krauja – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”, Latvijas Zaļā partija, 8 551 balss;
  • Atvars Lakstīgala – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”, Latvijas Zaļā partija, 8 818 balsis;
  • Jānis Lūsis – “Kustība “Par!””, 1 390 balsis;
  • Artūrs Mangulis – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”, Latvijas Zaļā partija, 8 908 balsis;
  • Mariss Martinsons  – Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”,  1 939 balsis;
  • Dace Māliņa “Latvijas attīstībai”, VIDZEMES PARTIJA, 1 018 balsis;
  • Dace Nikolaisone – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”, Latvijas Zaļā partija, 8 519 balsis;
  • Jānis Siliņš – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”, Latvijas Zaļā partija, 8 752 balsis;
  • Gints Sīviņš – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”, Latvijas Zaļā partija, 9 417 balsis;
  • Dainis Širovs – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”, Latvijas Zaļā partija, 9 249 balsis;
  • Valentīns Špēlis – Nacionālā Savienība TAISNĪGUMS, 1 147 balsis;
  • Indulis Trapiņš – Nacionālā Savienība TAISNĪGUMS, 1 543 balsis;
  • Raivis Ūzuls – “Latvijas attīstībai”, VIDZEMES PARTIJA, 1 352 balsis;
  • Ilmārs Zemnieks – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”, Latvijas Zaļā partija, 8 665 balsis;
  • Dzirkstīte Žindiga – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”, Latvijas Zaļā partija, 8 924 balsis.

Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības domes 2021.gada 8.jūlija ārkārtas sēdes lēmumu "Par Ogres novada būvvaldes izveidošanu", apvienojot Lielvārdes novada pašvaldības administrācijas Lielvārdes novada būvvaldi, Ķeguma novada Būvvaldi, Ikšķiles novada pašvaldības būvvaldi un Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas Ogres novada būvvaldi, ar 2021.gada 3.augustu darbu uzsākusi Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas Ogres novada būvvalde, kas nodrošina būvniecības procesa tiesiskumu Ogres novada administratīvajā teritorijā. Plašāk iespējams lasīt šeit.