Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ogres novada Izglītības pārvaldes jaunatnes darba komanda, izstrādājot vienotu brīvprātīgā darba sistēmu Ogres novadā, aicina sabiedrību iesaistīties šī procesa izveidē! Brīvprātīgā darba uzskaite un veiksmīga sadarbība starp brīvprātīgā darba devēju, brīvprātīgo un koordinatoru ir nozīmīga veiksmes atslēga sistēmas ieviešanā.

Brīvprātīgais darbs – iespēja visa vecuma cilvēkiem veikt fizisku vai intelektuālu sabiedrisku darbu bez atlīdzības, lai veicinātu kopēju sabiedrības attīstību. Jauniešu brīvprātīgais darbs ir vērsts uz prasmju un savas pirmās darba pieredzes iegūšanu. Jaunieši, kuri veic brīvprātīgo darbu, pilnvērtīgāk sagatavo sevi pieaugušo dzīvei, skolā un ārpus skolas iegūtās zināšanas pielietojot praksē.

Ogres novadā ir izstrādāti un apstiprināti noteikumi "Par brīvprātīgā darba organizēšanas un uzskaites kārtību Ogres novadā" - noteikumi nosaka vienotu brīvprātīgā darba organizēšanas un uzskaites kārtību visā Ogres novada administratīvajā teritorijā.

Saskaņā ar Brīvprātīgā darba likumu brīvprātīgo darbu ir tiesības organizēt biedrībām un nodibinājumiem, valsts un pašvaldību iestādēm, politiskajām partijām un to apvienībām, kā arī sociālajiem uzņēmumiem.

Anketa: https://forms.gle/n1xwK7j4nR7Fjacp6

Vairāk par brīvprātīgā darbu iespējām var uzzināt Ogres novada Izglītības pārvaldē:

  •  Aleksejs Solovjovs ; E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  Dace Nikolaisone; E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; Tālrunis: 65020461

Informācijas avots: www.ogresnovads.lv


 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites