Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktualitātes


Jau par tradīciju kļuvusi biedrības "JADARA" pirms Ziemassvētkiem organizētā akcija “Piparkūku smarža katrā mājā”. Pagājušā gadā pirms svētkiem apciemojām un iepriecinājām vairāk kā 20 Birzgales pagasta vientuļos pensionārus un daudzbērnu ģimenes. Vislielāko gandarījamu sniedz cilvēku smaids un prieks viņu sejās, kā arī apziņa, ka vēl kādās mājās būs nedaudz siltāki un jaukāki svētki. Arī šogad biedrība JADARA aicina visus novada iedzīvotājus piedalīties akcijā un ziedot pārtikas un saimniecības preces.

Kā arī šogad uzsākam jaunu akciju “ Sveiks, mans mazais draugs“. Aicinām ziedot suņu, kaķu barības un segas, kas mājās vairs nav vajadzīgas, lai iepriecinātu mūsu mazos draugus dzīvnieku patversmē “Ķepu – ķepā”, Ozolnieku novadā. Viss saziedotais uz dzīvnieku patversmi tiks nogādāts decembra beigās.

Visus ziedojumus aicinām nogādāt no 1.-17. decembrim muzejā “ Rūķi” iepriekš piezvanot pa tālruni – 29321492 (Iveta).

Biedrība JADARA
Rita Reinsone

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites