4. oktobra pēcpusdienā notika biedrības „JADARA” organizētā meistarklase  „Lielformāta ziedu izgatavošanā”.

Nodarbības vadīja  Santa Dāvida no Jaungulbenes. Pati Santa ar ziedu izgatavošanu jau nodarbojas divus gadus un ar lielāko prieku nodeva savas zināšanas mums. Nākot uz nodarbībām, dalībnieces domāja, ka pāris stundu laikā tiks galā un dosies mājās. Bet nekā, nodarbības ieilga piecas stundas, jo nemaz jau nav tik vienkarši ziedu izgatavot. Garākais un darbietilpīgais process ir ziedlapiņu sagatavošana, pēc tam jau paša ziediņa, lapiņu  un kātiņa veidošana. Lai arī jau bija jūtams nogurums, tomēr rezultāts visām bija izcils un liels gandarījums par padarīto darbiņu. Skaisti ziedi uzplauka vēlās vakara stundās un tagad rotās katras dalībnieces māju. Paldies visām dalībniecēm par meistarklases apmeklējumu. Meistarklase notika sadarbībā ar Ogres novada pašvaldības atbalstu.

Biedrības „JADARA”
Valdes priekšsēdēāja