Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktualitātes


Inčukalna novada čempionātā spiešanā guļus uz reižu skaitu uzvaras laurus plūca “Rembate Legacy”.

Inčukalna novada čempionātā spiešanā guļus uz reižu skaitu, kas norisinājās 25.februārī, komandu konkurencē uzvaras laurus plūca “Rembate Legacy”, aiz sevis, 2.vietā, atstājot Bauskas stipriniekus, bet 3.vietā – “Spēka Pasaule” (Valmieras spēka sporta veidu klubs).

“Rembates” pārstāvis Raimonds Liepiņš uzsver, ka Latvijas Kausa 3. posmā SK “Rembate Legacy” sīvā konkurencē izdevās iegūt 1. vietu komandu ieskaitē. “Esam ieskrējušies un gatavi uzvarēt šī gada kopvērtējumu, arī šoreiz sīvākie konkurenti bija Bauskas komanda. Gandrīz visa komanda sasniedza savus visu laiku labākos rezultātus un divi sportisti uzspieda stieni vairāk nekā 40 reizes (Uldis Veļiks- 42 reizes un Raimonds Liepiņš - 43 reizes). Jau 25. martā notiks Latvijas čempionāts stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu, arī šeit esam apņēmušies cīnīties par stiprākās komandas godu!” uzsver R.Liepiņš.

Ņikita Ļutovs no “Spēka Pasaule” (Valmieras spēka sporta veidu klubs) absolūtajā vērtējumā jauniešu konkurencē izcīnīja 1.vietu, 2.vietā – Leonards Zaltans (Sigulda Panatta), 3.vietā – Krišjānis Jēgers no “Spēka Pasaule” (Valmieras spēka sporta veidu klubs).

Junioru grupā absolūti spēcīgākais bija Deniss Koltošovs no “Spēka Pasaule” (Valmieras spēka sporta veidu klubs), 2.vietā – Vladimirs Šašins (Rīgas 37.vidusskola), bet 3.vietā – Andris Šostaks no “Spēka Pasaule” (Valmieras spēka sporta veidu klubs).

Seniori 1 grupā par absolūti spēcīgāko kļuva Edijs Ezeriņš (Rauna), viņam seko Sergejs Ļebedevs (“Gulbenes K.S.P.”), ierindojoties 2.vietā, savukārt 3.vietā – Andrejs Grigalovičs (Bauska).

Seniori 2 grupā absolūtajā vērtējumā uzvaras lauri – Uldim Velikam (“Rembate Legacy”), 2.vietā – Sergejs Burilovs (“Atlētika”), 3.vietā – Vilnis Lamsteris (“Gulbenes K.S.P.”).

Senioru 3 grupa absolūtajā vērtējumā visi ir “Rembate Legacy” stiprinieki. Proti, 1.vietā – Jānis Babris, 2.vietā – Jānis Dzērve, 3.vietā – Voldemārs Madalāns.

Absolūti spēcīgākā dāmu grupā bija Evita Bole (Rīgas Stradiņa universitāte), 2.vietā – Agnese Roga (“Rembate Legacy”), 3.vietā – Annija Roga (Rembate Legacy”).

Absolūti spēcīgākais Open grupā bija Jurijs Djukovs (Arkan), 2.vietā – Raimonds Liepiņš (“Rembate Legacy”), 3.vietā – Raivis Gabranovs (Bauska).

Sacensības organizēja Biedrība “Spēka Pasaule” sadarbībā ar Inčukalna novada domi un Latvijas Pauerliftinga federāciju.

Pavisam drīz arī uzzināsim, kādus rezultātus atnesīs šī gada Latvijas Čempionāts svara stieņa spiešanā guļus (ar ekipējumu), jo viens no lielākajiem spēka sporta notikumiem valstī norisināsies jau 4.martā, Jelgavā.

Informāciju sagatavoja:

Inita Savicka

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Latvijas Pauerliftinga federācija

 

 

 

 

 

 

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites