Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktualitātes


Mūsu prieks un nākotne ir mūsu bērni.
Lai Ķeguma novada bērni varētu saturīgi atpūsties, apvienojot patīkamo ar lietderīgo, Ķeguma aktīvo sieviešu biedrības – Soroptimistu klubs „Ogre-Ķegums“ un „Ķeguma Saulespuķes“ 23.maijā organizēja labdarības pasākumu, aicinot dāvināt grāmatas. Biedrību pārstāves priecājās par atsaucību – Rīgas evanģēliskās draudzes pārstāvji un draudzes mācītāja Ieva Puriņa dāvināja Ķeguma novada bērniem vairākus desmitus bērnu grāmatu un žurnālu, pilnīgi jaunus rakstāmpiederumus un daudz, daudz jaukas bērnu rotaļlietas. Priecē tas, ka šodienas apstākļos cilvēki arvien vairāk un vairāk vēlas darīt citiem labu! Dāvinātās grāmatas nonāca Bērnu rotaļu istabā Dienas centrā. Uz labdarības pasākumu īpaši tika aicinātas ģimenes, kurām nepieciešama palīdzība. 
Pasākuma dalībniekiem klātienē bija iespēja aprunāties ar Rīgas evanģēliskās draudzes pārstāvjiem un mācītāju Ievu Puriņu. Sieviešu biedrību pārstāves bija sarūpējušas kafijas galdu ar dažādiem saldumiem un sulām. Fonds ziedot.lv laipni piedāvāja vairākas kastes gardu cepumu, kuru pietika gan sanākušajiem pasākuma dalībniekiem, gan līdzņemšanai cienastam mājiniekiem. Tā kā vairākas ģimenes dzīvo lauku rajonos un kopj savus mazdārziņus, visi bija priecīgi, ka varēja saņemt arī puķu sēklas un zemeņu stādus par brīvu. Lai labi aug!
Klātesošiem tika piedāvātas lietotas drēbes un apavi. 
Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem – Rīgas eveņģēliskās draudzes pārstāvjiem un fondam, Mācītājai Ievai Puriņai - paldies par atsaucību un par sirsnīgām sarunām!
Lielais paldies aktīvām sieviešu biedrības "Ķeguma Saulespuķes" pārstāvēm par lietoto apģērbu izvietošanu un galda klāšanu – Dzinai Grīnbergai, Anitai Bazonei, Anitai Ivdrai, Indridai Freibergai un visu darbu koordinatorei Liānai Čodorei. 
Paldies soroptimistēm, kas bez organizatoriskiem darbiem pasākumā veica arī šoferīšu pienākumus – Edītei Uršuļskai, Inārai Vītolai, Zitai Ruņģei.
Ķeguma novada pašvaldības pārstāvjiem paldies par laipni atvēlētajām telpām.
Paldies Antrai Bindei un mazajiem palīgiem par aktīvo darbošanos visa pasākuma laikā!

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites