Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktualitātes


Šā gada vasarā no 5. līdz 7. jūnijam Sairensister (Cirencester) Anglijā tika organizēta Soroptimistu kluba Cirencester Sadraudzības nedēļa.
Cirencester Soroptimistu kluba biedres laipni uzņēma viesus no vairākiem sadraudzības klubiem visā pasaulē, tai skaitā arī no Latvijas. Draudzības nedēļas ietvaros bija iespēja viesoties vairākos Anglijas dārzos, mieloties ar 12 veidu mājās gatavotiem, gida pavadībā izstaigāt Cirencester pilsētiņu, tikties ar interesantiem cilvēkiem, tai skaitā ar pilsētas mēru, kā arī “atsvaidzināt” savas angļu valodas zināšanas. Soroptimistu klubs “Ogre-Ķegums” biedres priecājās par laipno uzņemšanu, gūtajiem iespaidiem un satiktiem cilvēkiem.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites