Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktualitātes


Lai ikvienam bērnam būtu interesanti.
Realizējot Ķeguma novada domes izsludināto Iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursu, 2015. gada vasarā, biedrības Starptautiskais Soroptimistu klubs “Ogre - Ķegums” biedrēm bija iespēja papildināt Bērnu rotaļu istabas aprīkojumu Ķeguma Dienas centrā. 
Iegādāts – mēbeles, kancelejas piederumi, atkritumu kaste, baktericīdā lampa, papildus aprīkojums TV un bumbas bērnu sensorikas baseinam. 
Projekta ietvaros tika izveidota uzkrāsojamā tāfele uz sienas. Paldies darbu veicējai - Ainai Zagorskai.
Biedrības biedres saka lielu paldies projekta atbalstītājiem - Ķeguma novada domes atbildīgiem darbiniekiem.
Patīkamu Jums atpūtu!

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites