Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Pastaiga gaismas un mūzikas noskaņās - ATCELTS!
Sabiiedrība > Atpūta
29.10.2021
Helovīna mistērijas uzdevumi Rembatē - ATCELTS!
Bērnu pasākums > Atpūta
31.10.2021 18.00
Svecīšu vakars Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
31.10.2021
Svecīšu vakars Ķeguma kapos
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
07.11.2021 16.00

Jaunā gadā jauni sapņi,
Jaunu dzīvi sola tie.
Silta, balta staru gaisma
Pāri manai zemei krīt.
/K. Skalbe/

Gadu mijā, atskatoties uz aizvadīto gadu, sejā paveras smaids. Šajā gadā Starptautiskais Soroptimistu klubs “Ogre – Ķegums” ir paveicis vairākus darbiņus:

·Esam noorganizējušas Maizes jeb ražas svētkus, divas izsoles, Bērnu svētkus, piedalījušās Lielajā talkā, novada svētkos, u.c. pasākumos;
·Esam iesaistījušas 2 jauniešus Eiropas Savienības projektā „Jauniešu garantijas” sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru;
·Ar Iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursa palīdzību noorganizējušas Angļu valodas kursus novada iedzīvotājiem;
·Piedalījušās semināros Jūrmalā, Lielvārdē, Ķegumā u.c.;
·Visa gada garumā sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu Ķeguma novadā trūcīgiem iedzīvotājiem dalītas pārtikas un nepārtikas pakas;
·Esam darbojušās un turpinām to darīt projektā „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem!” sadarbībā ar Ziedot.lv;
·Esam palīdzējušas SAC „Senliepas”;
·Noorganizējušas „Sadraudzības nedēļu”, kad uzņēmām Soroptimistu klubus no Anglijas, Somijas un Lietuvas. Braukušas pieredzes apmaiņā uz Angliju;
·Mūsu jaunievēlētā prezidente Baiba Rožkalna piedalījās konkursa „Sakoptākā sēta” žūrijā.

Tāpat esam paveikušas arī daudzas citas labas un sirdi sildošas lietas kopā ar mūsu atbalstītājiem, sponsoriem un sadarbības partneriem, kuriem vēlamies patiesi un no sirds teikt lielu PALDIES: šūšanas darbnīcai „Zarumi”, SIA „Rubeņi”, SIA „VIA mežs”, Salons R, Blek, SIA „Fazer Latvija”, piparkūku meistarei Inārai Zadaus, SIA „Kante”, Ķeguma novada pašvaldībai, Ķeguma novada Sociālajam dienestam, Ķeguma tautas namam, Ķeguma dienas centram par rūpēm un gādību Bērnu rotaļu istabā, Ķeguma komercnovirziena vidusskolas labajam gariņam, kas palīdz uzturēt skeitparku sakoptu, visām novada nevalstiskajām organizācijām, kā arī pārējiem labdariem, kas palīdzējuši mūsu novadam kļūt gaišākam un veiksmīgākam.

Uzsākot jauno 2017. gada sezonu, priecāsimies par aktīvām un jaunām kluba biedrēm. Plašāk par Soroptimistu kluba darbību var lasīt Ķeguma novada mājas lapā, sadaļā dzīves situācijas, kā arī www.facebook.com. Ar mums sazināties var, zvanot pa tālruni: 28816905 (Baiba), rakstot Facebook vai uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Vēlam visiem neizsīkstošu enerģiju, ideju kalnus, labu sirdi un veselību!

Starptautiskais Soroptimistu klubs „Ogre – Ķegums”