Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktualitātes


Jau piekto gadu Starptautiskais Soroptimistu klubs “Ogre – Ķegums” rīko LABDARĪBAS IZSOLES, kas nu jau kļuvušas par tradīciju, ko ar nepacietību gaida Ķeguma iedzīvotāji. Pasākuma nolūks ir kopīgiem spēkiem saziedot naudu, kuru izmantot labdarības mērķu realizēšanai Ķeguma novadā. Ikviens Ķeguma novada iedzīvotājs tiek aicināts ziedot sev nevajadzīgās, bet, varbūt kādam citam tik ļoti nepieciešamās lietas, kas varētu tikt pārdotas izsolē. Atsaucība visus šos gadus ir bijusi ļoti liela un ar katru gadu kļūst aizvien lielāka.

Sev noderīgu lietu var rast ikviens. Tiek izsolītas bērniem nepieciešamas lietas, rokdarbi, saimniecībā noderīgas lietas un visbeidzot eksponāti, ar kuriem varētu lepoties kolekcionāri. Paralēli izsolei notiek arī loterija, kur par simbolisku naudu var iegūt ekskluzīvas preces - ir bijušas mantas gan no Futbola federācijas, gan koncertu un teātru apmeklējumi, Ķeguma un Lielvārdes kafejnīcu un mūsu populārā atpūtas kompleksa “Zelta Zirgs” pasākumu ieejas biļetes.

Pasākuma noslēgumā klātesošie tiek aicināti izteikt viedokli, par to, kādam mērķim saziedoto naudu novirzīt. Balsojot tiek izlemts, kam saziedotā nauda piešķirama.

Nāc, piedalies un palīdzi!

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites