Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
"Dārzeņu festivāls" Rembatē
25.09.2021 11.00
Andrejam Pumpuram 180!
25.09.2021

Soroptimistu kluba "Ogre-Ķegums" biedres sveic Starptautiskās Soroptimistu organizācijas "Scholarship Fund" stipendiāti Valdu Maršāni ar iegūto profesionālo maģistra grādu klīniskajā psiholoģijā!

Lūk, ko stāsta pati Valda: "Esmu augusi Ķegumā un 2007. gadā absolvēju Ķeguma komercnovirziena vidusskolu, mācību gaitas turpināju Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskolā un to pabeidzu kā Restorānu servisa komercdarbinieks. Vēlāk sapratu, ka mani interesē gan sava, gan apkārtējo cilvēku emocionālā, psiholoģiskā un sociālā labklājība. 2013.gadā iestājos Latvijas Universitātes psiholoģijas fakultātē, 2018.gadā ieguvu profesionālo bakalaura grādu psiholoģijā. Iegūtās zināšanas aizrāva un turpināju mācības maģistrantūrā. Pērnā gada sākumā pamanīju nevalstiskās organizācijas Starptautiskais Soroptimistu klubs "Ogre - Ķegums" izsludināto konkursu uz stipendiju beidzamajam mācību gadam. Soroptimist International of Europe ik gadu atbalsta sievietes visā pasaulē piešķirot stipendiju pēdējam studiju gadam vai profesionālās kvalifikācijas kursam. Pieteicos izsludinātajam konkursam un ieguvu stipendiju! Jāatzīst, ļoti noderīgs bija atbalsts, esmu ļoti pateicīga iespējai, ko sniedza Soroptimistu klubs "Ogre - Ķegums"! Nu šīs studijas ir galā, esmu absolvējusi LU, ieguvusi profesionālo maģistra grādu klīniskajā psiholoģijā. Šobrīd sniedzu psiholoģiskās konsultācijas, kā arī veicu psiholoģiskās izpētes, arī turpmāk dzīvi plānoju saistīt ar psiholoģijas nozari."

Patiesas zināšanas nozīmē apzināties savas neziņas plašumu.
/Konfūcijs/