Biedrība Starptautiskais Soroptimistu klubs “Ogre-Ķegums” realizējusi projektu “Velo laukuma izveide bērniem”.

Pateicoties Ķeguma novada pašvaldības, pasākuma “Iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkurss 2020.gadam” atbalstam, tapis jauns, moderns velo laukums bērniem.

Velo laukuma, kas atrodas Skolas ielā 10, Ķegumā (Ķeguma komercnovirziena vidusskolas sporta aktivitāšu teritorijā), izveides un uzstādīšanas darbus veica  uzņēmumi – “Metāldarbnīca” SIA, SIA “LABERS”, “Saava-LV” SIA, Fixman SIA. Darbs tika uzsākts šā gada septembra beigās un pabeigts novembra vidū.  Pavisam izgatavotas un uzstādītas 6 ceļa zīmes, izveidots ceļa satiksmes trases zīmējums 2D formātā ar izmēriem un krāsām, uzklāts horizontālais ceļa satiksmes trases zīmējums un iegādāti āra soli, atkrituma urna un informācijas stends.

Bērni (3 - 8 gadi) pa velo laukumu var pārvietoties ar velosipēdu, skrejriteni un skrituļslidām.

Pie Velo laukuma izvietota informācija, kā jāuzvedas un kādu aizsarginventāru jālieto ikvienam šī laukuma izmantotājam.

Biedrība “Starptautiskais Soroptimistu klubs “Ogre-Ķegums”