Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktualitātes


Realizēts iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projekts „Tautas tērpa komplekta atjaunošana vidējās paaudzes deju kolektīvam „Kadiķis”.

Pateicoties iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursam un pašvaldības finansējumam, biedrība „Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Kadiķis”” realizēja projektu „Tautas tērpa komplekta atjaunošana vidējās paaudzes deju kolektīvam „Kadiķis””, atjaunojot vidējās paaudzes deju kolektīva tērpu komplektu un uzšujot deju kolektīva vīriem melnas bikses.
Savas „ugunskristības” jaunās bikses piedzīvoja jau Deju svētku lieluzvedumā „Māras zeme” šī gada vasarā, taču savam Ķeguma novadam tās atrādījām Latvijas Republikas proklamēšanai veltītajā koncertā „Tev mūžam dzīvot, Latvija!”, „Kadiķa” vīriem nodejojot tik cēlo „Es izjāju Prūšu zemi”.
Melnās bikses ir ļoti nozīmīgs ieguldījums VPDK „Kadiķis” tautas tērpa komplekta atjaunošanā un papildināšanā. Tas sniedz daudz jaunu iespēju dejot dejas, kuras līdz šim nebija iespējams dejot, jo trūka atbilstošu tērpu.
Sakām lielu paldies mūsu šuvējai Ingai Somei un Ķeguma novada pašvaldībai!
Projekta kopējās izmaksas: 700 EUR.


Zita Ruņģe
VPDK „Kadiķis” dejotāja
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites