Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


19. decembrī, kā jau daudzu gadu garumā, SAC iemītniekus apciemoja Dzintra Žīgure un Ieva Parša ar saviem audzēkņiem, kā arī rūķiem - palīgiem.
Mūs priecēja pašas Ievas fantastiskās balss skanējums un arī viņas talantīgo audzēkņu sniegums. To noskatīties bija iespēja arī ciemos atbraukušie iemītnieku tuvinieki. Tā bija brīnišķīga dāvana visiem, bet katram „Senliepu” iemītniekam un, tās dienas darbiniekam, tika rūķu atnestās dāvanas.
 
1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites