Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


2.decembrī aprūpes centu apciemoja evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags, kopā ar Ķeguma draudzes mācītāju Ingusu Dāboliņu un Ikšķiles Sv.Meinarda baznīcas draudzes mācītājs Dzintaru Laugali.

Uz svētbrīdi bija sapulcējušies gandrīz visi aprūpes centra iemītnieki. Arhibīskaps sirsnīgi  uzrunāja klātesošos un lasīja Mateja evaņģēlija 27.nodaļu, kuru skaidroja un aicināja uz pārdomām par šo lasījumu. Pēc tā, sekoja svētbrīdis, un aprūpes centra kristīgie iemītnieki un darbinieki  pieņēma svēto Vakarēdienu, ko pasniedza abu baznīcu mācītāji. Istabiņās tika apmeklēti arī tie centra iemītnieki, kuri veselības stāvokļa dēļ nevarēja piedalīties kopīgajā dievkalpojumā.

Arhibīskaps Jānis Vanags, noslēdzot savu vizīti, aprūpes centram uzdāvināja Bībeli un klausāmgrāmatu  “Jaunā Derība” jaunā tulkojumā. Tikšanās noritēja sirsnīgā gaisotnē un SAC iemītnieki šo īpašo apciemojumu piemin ar gaišu prieku sirdīs.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites