Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Sacensību centrs un starta vieta būs Ķeguma Zelta Zirga motocentrā. Trase būs izveidota šķēršļotā apvidū ar meža ceļiem un takām. Trases maršrutā ir iekļautas vairākas jaunas, līdz šim velo sacensībās nebrauktas vietas. Dalībniekiem ir iespēja izvēlēties sev piemērotas distances: 58km sporta distance (divi apļi), 29km tautas distance (viens aplis).
Pašiem mazākajiem tiks organizēts bērnu 300 – 1500m velobrauciens.
 
Sacensību programma:
10.00 – 11.45 Dalībnieku ierašanās, reģistrācija, distances apskate un iesildīšanās
12.00 Starts sporta distancei (58km)
12.10 Bērnu braucieni
13.20 Starts tautas distancei (29km)
 
Vairāk informācija par maratonu mājas lapā www.velokross.lv/kegums
Sacensību organizātors Jānis Priževoits
 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites