Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


29.februārī 24 sportisti Jura Pivora vadībā devās uz Rīgu uz LSVS 57.sporta spēļu finālsacensībām svara bumbu celšanā.

Dalībnieki startēja dažādās vecuma grupās un svara kategorijās.

Pirmās vietas izcīnīja - Vija Ūdresala, Baiba Krauze, Olga Ozoliņa, Anna Krastiņa, Hilda Ābele, Armands Dumpis, Andris Pivars, Vaclavs Griņevičs, Uldis Ābelis, Agita Kaļva, Ainis Veļiks. Sudraba medaļas mājup veda - Gunita Aizstrauta, Uldis Veliks, Juris Pivors, Eduards Lunis, Mirdza Aizsilniece, bet trešās vietas izcīnīja - Gaida Labuce, Maija Aruma, Andrejs Krastiņš, Jānis Belsons. Aldim Isjominam 4.vieta.

Komanda 5 cilvēku sastāvā startēja arī stafetē, kur katram dalībniekam atkarībā no vecuma grupas vienu minūti jāceļ vecumam atbilstoša svara bumba. Ķeguma novada 1.komandas dalībnieces tikai ar divu vairāk pacelto reižu skaitu pārspēja Babītes meitenes, trešajā vietā atstājot nepilno mūsu 2.komandu. Vīriešu stafetes komandai šoreiz jāsamierinās ar trešo vietu.

Kopvērtējumā, saskaitot katras komandas 5 sieviešu un 10 vīriešu uzrādītos rezultātus un vērtīgos stafetes punktus, mūsu novada komandai uzvarētāja kauss, bet 2.komandai - 4.vieta.

M.Aizsilniece

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6


 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites