Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


No 7.marta līdz 14.martam Antalijā notika “Turkish Open” pasaules kausa posms 100 lauciņu dambretē.

Šim turnīram bija piemērotas trīs zvaigznes, kas nozīmē, ka minimālais balvu fonds ir 2000 eiro. Diemžēl turnīrs šajā gadā nebija ļoti populārs, jo piedalījās tikai 20 dalībnieki, salīdzinot ar 36 dalībniekiem 2019.gadā.

Par turnīra uzvarētāju, pateicoties pēdējai kārtai, kļuva holandiešu lielmeistars Martins Van Izjerdorn, kam pēdējā kārtā tika potenciāli vājāks pretinieks nekā viņa tautietim Janam Gronendaikam, kurš nespēja uzvarēt bijušo pasaules čempioni Natāliju Sadovsku un pēc koeficienta kopā vēl ar diviem lielmeistariem dalīja 2. – 4.vietu. Trešajā vietā ir mūsu pašmāju dambretes guru – Guntis Valneris!

Atgādinām, ka 2019.gadā Guntis Valneris arī izcīnīja 3.vietu, un pēdējā kārtā triumfēja cīņā ar Vitāliju Dumešu (latviete, kas jau vairākus gadus dzīvo Holandē).

Apsveicam Gunti Valneri!

Vaclavs Griņevičs
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites