18.jūlijā pie Rembates Tautas nama notiks “Rembates sporta svētki 2020” gan lieliem, gan maziem.

No plkst.9.00 reģistrēšanās, sacensību sākums plkst.10.00.

Komandām iespējams sacensties (komandā ne vairāk kā 7 dalībnieki):
• volejbolā (2:2),
• strītbolā (3:3),
• futbolā (6:6).

Individuālajos sporta veidos var sacensties:
• Svaru bumbu celšanā,
• Soda metienos,
• Dambretē,
• Aktivitātēs bērniem.

Dalības maksas: volejbolā – 5 EUR, strītbolā – 5 EUR, futbolā – 10 EUR, individuālie sporta veidi – bezmaksas. Ja startē visos trijos komandu sporta veidos, dalības maksa – 15 EUR no komandas.

Sīkāka informācija, zvanot uz tālruņiem – 27884206 (Liene), 29434985 (Edgars).

Plkst. 21.00 koncerts/zaļumballe ar grupu “Hameleoni”. Sakarā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem, informējam, ka balle notiks līdz plkst.00.00.

Atbalsta: Ķeguma novada pašvaldība, z/s “Zarumi”, “Vētras 2”, “Burtnieks A”, SIA “Atvars R”, SIA “Rubeņi”, Vladislavs Kozlovskis, Avsejs Jofis, SIA "Oškrogs" un SIA "Vinteko".

Sacensību nolikums

Lūdzam ievērot visus valstī noteiktos ierobežojumus! Saudzēsim sevi un apkārtējos!

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts, iegūtie materiāli tiks izmantoti publicitātes nolūkos.