Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


6.maijā Rembatē, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus, neklātienē norisinājās Ulda Kundziņa starptautiskais piemiņas turnīrs svaru bumbu celšanā garajā ciklā.

Piemiņas  kausus,  medaļas  un diplomus no Rembates pagasta izcīnīja Vizma  Grigorjeva, Labuce Gaida, Vija Ūdresala, Mirdza Aizsilniece, Juris Pivors, Vaclavs Griņevičs, Ainis Veļiks.

Piņķos 12.jūlijā viesmīlīgais māju saimnieks,  svaru bumbu celšanas slavenība Viesturs Gargurnis, sagaidīja sportistus uz Jāņa Kuģenieka starptautisko piemiņas turnīru svaru bumbas raušanā ar vienu rokas maiņu. Piedalījās arī viesi no Lietuvas un Igaunijas.

Pirmās vietas kausus, medaļas un diplomus izcīnīja V.Grigorjeva (3 minūtēs 3kg), svaru bumbas raušanā izpildot 103 reizes, Baiba Krauze (5 minūtēs 8kg - 125 reizes). Sudraba kausus un medaļas pārveda  Juris Pivors – (5 minūtēs 12 kg, svaru bumbas raušanā - 150 reizes), M.Aizsilniece (3 minūtēs 3kg - 95 reizes). Otro vietu izcīnīja arī ogrēniete Anna Krastiņa.                  

1
1
2
2
3
3
4
4

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites