Tuvākie pasākumi
Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
Kultūra > Atpūta
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
Kultūra > Atpūta
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
Lielformāta ziedu izgatavošanas meistarklase
Sabiiedrība > Atpūta
29.09.2021
Birzgales Tautas namā Senioru diena
Kultūra > Atpūta
01.10.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


30. septembrī Baložos tika aizvadītas nozīmīgākās skolu orientēšanās sporta sacensības Latvijā - "Latvijas skolu orientēšanās kauss 2020".

Ķeguma komercnovirziena vidusskolas komanda absolūtajā vērtējumā izcīnīja 3. vietu 68 skolu konkurencē! Sacensībās piedalījās ap 400 skolēnu no visas Latvijas. Ķegumieši par dažām sekundēm piekāpās tādām skolām kā Rīgas Valsts 1. ģimnāzija un Siguldas Valsts ģimnāzija!

Rezultāti

Lielisko panākumu ar labiem skrējieniem Baložos kaldināja Renārs Grasis, Lūkass Siliņš, Arturs Jānis Krastiņš un Renāte Grase. Visi iekļuva labāko četriniekā savās vecuma grupās - Arturs un Lūkass bija ceturtie, Renārs - trešais. Savukārt jaunākajai komandas dalībniecei Renātei uzvara. Renātes Grases komentārs: "Man patika skriet, kontrolpunkti bija gan pilsētā, gan mežā. Biju uztraukusies. Kad skrēju finišā, zināju, ka esmu ātri paņēmusi visus kontrolpunktus. Finišā uzzināju, ka tobrīd pirmais rezultāts! Ļoti cerēju, ka palikšu pirmā, jo gandrīz 2 stundas bija jāgaida, kā veiksies citām meitenēm!  Bija interesantas aktivitātes starp skrējieniem - "planka" konkurss un šaušana, kur piedalījās Arturs.”

Rezultāta pamatā, protams, ir centīgs un regulārs ikdienas darbs treniņos. Sasniegumus sekmē Ķeguma komercnovirziena vidusskolas un Ķeguma novada domes vadības un darbinieku labvēlīgā attieksme, vecāku atbalsts un daudzo treniņu biedru sastādītā konkurence. Šī bija lieliska jauniešu dāvana trenerim Naurim Neimanim dzimšanas dienā. Pie sasniegtā neapstāsimies un cerēsim, ka drīz būs iespējas varēšanu apliecināt arī starptautiski.

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites