Tuvākie pasākumi
Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
Kultūra > Atpūta
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
Kultūra > Atpūta
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
Baltu Vienības diena
Sabiiedrība > Atpūta
22.09.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma novada sporta seniori ir gandarīti par šī gada startiem Latvijas sporta veterānu savienības 57.sporta spēlēs.

Šogad, neskatoties uz sarežģījumiem sakarā ar Covid-19 izplatību valstī, Ķeguma novada komanda piedalījās 10 sporta spēļu sacensībās.

Piedaloties sacensībās, kur startē visas republikas pilsētu, sporta klubu un novadu komandas, daudzos sporta veidos spējām uzrādīt labākus rezultātus salīdzinājumā ar 2019.gadu – svaru bumbas celšanā iegūta 1. un 4.vieta, svaru stieņa spiešanā – 2.vieta, dambretē – 3.vieta, galda tenisā – 4.vieta, šahā un krosā – 5.vieta, novusā – 12.vieta, vieglatlētikā – 14. un 16.vieta.

Ir dalībnieki, kuri startējuši vairākos sporta veidos, dodot tik vajadzīgos ieskaites punktus. Viktors Mūrnieks startējis 4 sporta veidos 5 sacensībās, izcīnot 4 zelta, 2 sudraba un 3 bronzas medaļas; Vaclavs Griņevičs piedalījies 5 sporta veidos 6 sacensībās, izcīnot 1 zelta un 3 bronzas medaļas; Uldis Ābelis piedalījies 3 sporta veidos 4 sacensībās un ieguvis 5 zelta medaļas un vienu bronzas medaļu; Agita Kaļva startējusi 3 sporta veidos 4 sacensībās, tādejādi iegūstot 4 zelta un 3 sudraba medaļas, kā arī 1 bronzas medaļu; Mirdza Aizsilniece piedalījusies 3 sporta veidos 4 sacensībās, izcīnot 1 zelta un 5 sudraba medaļas kā arī 1 bronzas medaļu; Gunita Aizstrauta startējusi 2 sporta veidos 3 sacensībās, iegūstot 2 zelta medaļas, 1 sudraba un 1 bronzas medaļu; Vizma Grigorjeva piedalījusies 2 sporta veidos 3 sacensībās, iegūstot 1 zelta, 3 sudraba, 2 bronzas medaļas; Harijs Jaunzems startējis 2 sporta veidos 2 sacensībās, iegūstot 2 zelta un 2 sudraba medaļas; Maija Aruma startējusi 2 sporta veidos un 2 sacensībās, iegūstot 2 zelta un 2 sudraba medaļas.

Pateicoties ikviena komandas biedra dalībai, startējot 3. grupā, kurā sacenšas 35 komandas un tiek vērtēti 4 labākie rezultāti, spējām izcīnīt 1.vietas kausu! 2.vietā ierindojās Babīte, 3.vietā – Kuldīga. Aiz mūsu komandas sasniegumiem palika Valkas, Iecavas, Saldus un citas komandas.

Absolūtajā vērtējumā (11 ieskaites) no 75 komandām ieguvām 12.vietu.

Paldies visiem dalībniekiem par nesavtīgo dalību sacensībās, reizēm braucot uz sacensībām ar personīgo transportu. Īpašs paldies tiem, kuri rūpējās par komandu komplektēšanu, treniņiem un startiem sacensībās – A.Kaļvai, V.Griņevičam, J.Kantorim, A.Gailītim, J.Pivoram, J.Pūpolam! Paldies Ķeguma novada pašvaldība par sacensību un transporta izdevumu apmaksu! Paldies Edgaram Siliņam un Lienei Lazdiņai par atbalstu un līdzi jušanu, šoferiem – par pacietību, lai pēc vēlajiem startiem, visus pārvestu mājās!

Lai visiem laba veselība un veiksmīgs Jaunais gads!

M.Aizsilniece (sacensību dalībniece)

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites