Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Debijas startu Latvijas izlasē orientēšanās sportā Igaunijā, Kaarikuu 22.-28.02. aizvadīja Lūkass Siliņš un Renārs Grasis.

Siltais laiks sniegu kausēja, tomēr organizatori, veicot milzīgu darba apjomu, nodrošināja godīgas un interesantas sacensības 17 valstu pārstāvjiem. Lūkasam Siliņam Eiropas jauniešu čempionātā augstvērtīgākais sniegums garajā distancē ar masu startu - 18. vieta 8,6 kilometrus garajā distancē. Renārs, katru dienu pakāpeniski uzlabojot sniegumu, izcīnīja 20. vietu vidējā distancē. Ķegumiešu vecumā bija tikai viens Šveices un viens Igaunijas sportists, bet pārējie konkurenti līdz pat 3 gadus vecāki.

Renārs un Lūkass ir gandarīti par savu veikumu sacenšoties plecu pie pleca ar labākajiem Krievijas un Šveices sportistiem un mācoties no viņiem. Treniņbiedra Audra Odo Vītoliņa, rīdzenieka Gustava Staņas un  cesvainieša Ritvara Ļepeškina izcīnītās sudraba medaļas stafetē vieš pārliecību - latvieši var!

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites