Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma senioru kopas pārstāvji saņēma uzaicinājumu no Meņģeles senioriem piedalīties sacensībās “Kas kustīgs, tas lustīgs”.

9.septembra rītā Ķeguma komanda piecu rembatiešu sastāvā: Uldis un Hilda Ābeļi, Mirdza Aizsilniece, Juris Pivors un Vija Ūdrasala, devās ceļā uz Meņģeli, lai satiktos ar sportiskām komandām no Meņģeles, Taurupes, Madlienas Suntažiem, Lauberes, Ķeipenes.

Pēc rīta rosmes - iesildīšanās ar dziesmu Meņģeles Tautas nama vadītājas Ilzes Jankunas vadībā iepazināmies ar tiesnešiem  un devāmies uz startu. Katrai komandai 4 minūtes jāveic savs uzdevums. Pēc tam maināmies pa ali un līdz ar to sacensības norit raiti un interesanti. Mūsu komandai veicās ar mainīgām sekmēm, tomēr kopvērtējumā godpilnā 2. vieta. 3 vietu ieguva Ķeipenes komanda, bet laureātu gods – Suntažiem. Nākamās sacensības notiks Taurupē.

Paldies Meņģelei par sirsnīgo uzņemšanu un teicamo sacensību organizēšanu, par garšīgo zupu pēc sacensībām, par balvām. Kā saldēdiens visam bija Artūra Manguļa koncerts. Viņa izpildītā mūzika lika kustēties kājām dejas ritmā. Esam guvuši pozitīvu lādiņu turpmākai dzīvei. 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites