Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ļoti sekmīgi LSVS 58. sporta spēļu cīņas aizvadīja galda tenisisti, jo pirmo reizi Ogres novada komanda izcīnīja 3.vietu aiz sevis atstājot spēcīgās Rīgas pilsētas un Rīgas senioru sporta kluba komandas.

1. vietā ar 5 punktiem - Aizkraukles novada pašvaldības komanda, 2. vietā - Liepājas senioru sporta kluba komanda ar 6 punktiem, bet Ogre - ar 7 punktiem - trešie.

Vecuma grupā V 90+,kur startēja Harijs Jaunzems un S 80+ (M.Aizsilniece) abās vecuma grupās bija vienīgie dalībnieki, bet, lai pierādītu, ka ir cienīgi saņemt zelta medaļu, bija jācīnās ar jaunākas grupas dalībniekiem, ko abi godam aizstāvēja.

Vecuma grupā V 85+ bronzas medaļa Ivaram Vistiņam, bet Haraldam Varenam V 80+ 5. vieta.

Ļoti vērtīgo 2. vietu interesantās un grūtās cīņās izcīnīja Irēna Žilinska līdz ar to komanda spēja ierindoties godalgotajā 3. vietā.

Paldies dalībniekiem un atbalstītājiem!

M.Aizsilniece
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites