Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021

Ļoti sekmīgi LSVS 58. sporta spēļu cīņas aizvadīja galda tenisisti, jo pirmo reizi Ogres novada komanda izcīnīja 3.vietu aiz sevis atstājot spēcīgās Rīgas pilsētas un Rīgas senioru sporta kluba komandas.

1. vietā ar 5 punktiem - Aizkraukles novada pašvaldības komanda, 2. vietā - Liepājas senioru sporta kluba komanda ar 6 punktiem, bet Ogre - ar 7 punktiem - trešie.

Vecuma grupā V 90+,kur startēja Harijs Jaunzems un S 80+ (M.Aizsilniece) abās vecuma grupās bija vienīgie dalībnieki, bet, lai pierādītu, ka ir cienīgi saņemt zelta medaļu, bija jācīnās ar jaunākas grupas dalībniekiem, ko abi godam aizstāvēja.

Vecuma grupā V 85+ bronzas medaļa Ivaram Vistiņam, bet Haraldam Varenam V 80+ 5. vieta.

Ļoti vērtīgo 2. vietu interesantās un grūtās cīņās izcīnīja Irēna Žilinska līdz ar to komanda spēja ierindoties godalgotajā 3. vietā.

Paldies dalībniekiem un atbalstītājiem!

M.Aizsilniece