Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


4.septembrī no Pinķiem, kur norisinājās LSVS 58. sporta spēļu sacensības svaru bumbas celšanā, ar kopvētējumā izcīnītiem 1. un 3. vietas kausiem, 17 individuālajām medaļām un 13 dažāda kaluma medaļām stafetēs, mājup atgriezās Ogres novada komanda, kuras sastāvā ir 10 rembatieši, 5 ogrēnieši un 2 ķegumieši. Šoreiz izdevās pat pārspēt spēcīgos Babītes vīrus un sievas.

Zelta medaļas savā vecuma grupā un svara kategorijā  izcīnīja - Gunita Aizstrauta, Baiba Krauze, Agita Kaļva, Anna Krastiņa, Olga Ozoliņa,  Vija Ūdresala, Vizma Grigorjeva, Juris Pivors,  Arvis Sakne, Ainis Veļiks, Jānis Apsītis, Viktors Mūrnieks.

Sudraba medaļnieki: Hilda Ābele, Aldis Isjomins, Andris Pivars, Andrejs Krastiņš, Eduards Lunis.

Covid-19  laiks stipri samazinājis komandu un dalībnieku skaitu. Paldies Jurim Pivoram par komandas treniņiem un komandu teicamo startu. Paldies dalībniekiem par veiksmīgiem startiem.

M. Aizsilniece

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites