Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Jogas nodarbības laikā caur konkrētu jogas asanu un vingorjumu kopumu varēs atslābināt sasprindzinājumu ķermenī, nostiprināt dziļos muskuļus, atjaunot lokanību ķermenī, iemācīties dziļi elpot, koncentrēties un atslābt vienlaicīgi, pieņemt un sajust savu ķermeni.


Nodarbībā tiks iekļauta arī dziļā reklasācija, elpošanas vingrojumi un meditācija.

Februārī Oveseliba organizē bezmaksas jogas nodarbības.

No 8.februāra otrdienās Lielvārdes Kultūras namā plkst.19.00

No 7.februāra pirmdienās Zoom platformā plkst.19.30

Sīkāka informācija tiks nosūtīta pēc pieteikuma saņemšanas. Pieteikšanās rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Pieteikumā norādiet, kurš no vingrošanas cikliem Jūs interesē.

Oveselība nodarbības organizē īstenojot ESF projektu "Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem" (Nr.9.2.4.2/16/I/031). 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites