Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ik gadu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā, Rembatē tiek izskriets “Rembates aplis”. Atbalstot Ukrainas brīvību, aicinām piedalīties skrējienā, kura dalības maksa tiks ziedota Ukrainai.

Skrējiens norisināsies 5. martā no plkst. 11.00 līdz 14.00 pie Rembates Tautas nama. Apļu garums paliek nemainīgs - lielais 10 km un mazais 3 km. Dalības maksa – 10 EUR. Samaksāt būs iespēja uz vietas pie reģistrācijas no plkst.10.30.

Informējam, ka šoreiz skrējiens nav sacensības, kurās tiks fiksēts laiks un iegūtās vietas. Skrējiena dalībnieki piedalās simboliskā skrējienā, atbalstot Ukrainas brīvību.

Dalībniekus aicinām ierasties dzeltenā vai zilā apģērbā. Skrējiens notiks sadarbībā ar SK “Rembate”.

Sīkākā informācija –  27884206 (Liene).

Aicinām ievērot valstī noteiktos ierobežojumus. 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites