Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


2022.gada 25.februārī Ogres Kultūras centrā godināti Ogres novada sporta laureāti par aizvadītajiem panākumiem 2021. gadā.

Nominācijā “Bērnu sporta laureāts”:

Aelita Krasiļščikova (Lēkšana ar slēpēm no tramplīna), Alise Lūkina (Vieglatlētika), Arturs Jānis Krastiņš (Orientēšanās sports), Daina Karlīna Puiķe (Karatē), Daniela Anna Livčāne (Ātrumskrituļslidošana), Elīza Eisaka (Orientēšanās sports), Elma Bremze (Orientēšanās sports), Emīlija Kraukle (Peldēšana), Gustavs Millers (Orientēšanās sports), Ieva Kauliņa (Vieglatlētika), Jēkabs Kornis (Formula Future), Karolīna Sammuta (Peldēšana), Madara Rība (Peldēšana), Miks Kniksts (Vieglatlētika), Neibergs Everts Leonards (Peldēšana), Rodrigo Seržants (Bokss), Samanta Magdalēna Pētersone (Vieglatlētika), Sandija Liepa (Vieglatlētika), Valters Jonikāns (Orientēšanās sports).

Nominācijā “Sporta meistars”:

Dace Cebule (Orientēšanās sports), Jānis Kaprālis (Vieglatlētika), Laila Lapiņa (Airēšana), Rita Žuravļova (Vieglatlētika), Sandra Kociņa (Vieglatlētika), Valdis Ņilovs (Vieglatlētika).

Nominācijā “Sporta entuziasts”:

Elvis Lapiņš, Artūrs Mangulis, Diāna un Kārlis Ķēniņi, Agris Pikšens, Ilmārs Čerbikovs, Miervaldis Līcītis, Māris Balodis, Ainars Puķītis, Agita Kābele.

Nominācijā “Jaunais sportists”:

Adriana Reitmane (Vieglatlētika), Amanda Umule (Vieglatlētika), Andris Svilāns (Orientēšanās sports), Anna Dreismane (Vieglatlētika), Arīna Goļikova (Peldēšana), Armands Savins (Florbols), Artjoms Fjodorovs (Ielu vingrošana), Artūrs Lasis (Vieglatlētika), Audris Odo Vītoliņš (Orientēšanās sports), Ādams Rasims (Vieglatlētika), Bruno Spūlis (Vieglatlētika), Deniela Konstantinova (Pludmales volejbols), Denija Driksna (Vieglatlētika), Diāna Salvija Surikova (Vieglatlētika), Edgars Langmanis (BMX Riteņbraukšana), Elīza Lemberga (Vieglatlētika), Elīza Odriņa (Orientēšanās sports), Elīze Bremze (Orientēšanās sports), Emīlija Kraukle (Peldēšana), Emīls Pastars (Peldēšana), Emīls Šulcs (Orientēšanās sports), Erlends Teodors Neibergs (Peldēšana), Evelīna Tīna Lazdiņa (Vieglatlētika), Georgs Šmalcs (Skrituļslaloms), Ģertrūde Grjunberga (Peldēšana), Harijs Edvards Kaupmanis (Basketbols), Hannelora Voiciša (Vieglatlētika), Indra Mackeviča (Vieglatlētika), Jānis Dzirkalis (Peldēšana), Jēkabs Toms Andersons (Orientēšanās sports), Justīne Vanaga (Vieglatlētika), Kamila Aleksa Krustiņa (Vieglatlētika), Katrīna Skujiņa (Vieglatlētika), Kārlis Jēkabs Karlsbergs (Vieglatlētika), Kārlis Stukāns (Vieglatlētika), Krista Igenberga (Vieglatlētika), Kristers Igals (Motokross), Kristers Zemmers (Motokross), Līva Vasioleka (Vieglatlētika), Lūkass Siliņš (Orientēšanās sports), Madara Rība (Peldēšana), Madara Stikute (Peldēšana), Maksims Kagans (Peldēšana), Markuss Lastiņš (Basketbols), Marta Kaupmane (Basketbols), Marta Sīviņa (Vieglatlētika), Matīss Gržibovskis (Vieglatlētika), Matīss Sniedze (Vieglatlētika – šķēpmešana), Niklāvs Damanis (Vieglatlētika), Nikoleta Šleiva (Vieglatlētika), Nils Meijers (Vieglatlētika), Oskars Tūtāns (Florbols), Patriks Gustavs Rinkevičs (Orientēšanās sports), Toms Tomass Puzirevskis (Peldēšana), Ralfs Dzosens (Vieglatlētika), Ralfs Prancāns (Karatē), Renārs Grasis (Orientēšanās sports), Roberts Šers (Vieglatlētika), Toms Ulass (Vieglatlētika), Viktorija Dimza (Vieglatlētika), Žozefīne Zavjalova (Orientēšanās sports).

Gada Jaunā sportiste – Santa Stepulāne (Mākslas vingrošana); Gada Jaunais sportists – Elvis Veinbergs (Skeletons); Gada Jaunatnes treneris – Tatjana Stepulāne (Mākslas vingrošana).

Pateicības treneriem:

Andris Sosnars (Handbols), Artūrs Bērziņš (Basketbols), Artūrs Priževoits (Vieglatlētika), Edgars Ikstens (Basketbols), Edgars Siliņš (Vieglatlētika), Edijs Veidemanis (Bokss), Ēriks Einārs Oto (Vieglatlētika), Gaļina Šikina (Peldēšana), Iļja Nazarovs (Florbols), Iveta Holcmane (Orientēšanās), Iveta Puķīte (Vieglatlētika), Jānis Pamiljans (Vispārējā fiziskā sagatavotība), Jānis Salcevičs (Florbols), Jevgenijs Ivanovs (Karatē), Kaspars Kreimanis (Florbols), Margarita Sokolova (Lēkšana ar slēpēm no tramplīna), Modris Krūze (Lēkšana ar slēpēm no tramplīna), Nauris Neimanis (Orientēšanās), Pēteris Ozoliņš (Basketbols), Rolands Pauliņš (Basketbols), Zigurds Kincis (Vieglatlētika).

Gada Treneris – Dāvis Feikners (Basketbols/ Fiziskā sagatavotība)

Nominācijā “Gada komanda”  – HK Ogre (Handbols); Gada komanda – BK Ogre

Aivis Kusiņš (Florbols), Andris Sarksņa (Velo orientēšanās), Artūrs Robežnieks (Enduro), Imants Vītols (Foreļu spiningošana), Ivo Grīnbergs (Foreļu spiningošana) Jānis Linde (Autokross), Jānis Salcevičs (Florbols), Juta Buklovska (Futbols), Luīze Opolā (Vieglatlētika), Mikus Neško (Autokross), Raivo Kivlenieks (Orientēšanās sports), Vadims Barišoks (Ielu vingrošana) Valters Reneslācis (Orientēšanās sports).

Gada sportiste – Lāsma Padadze (Vieglatlētika)

Nominācijā “Gada sportists” – Gada sportists – Jānis Kozlovskis (Autokross).

 

Plašāka informācija: www.ogresnovads.lv

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites