Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


6. martā  Salaspilī norisinājās  Latvijas Sporta veterānu (senioru) savienības (LSVS) 59. sporta spēļu turnīrs galda tenisā, kurā piedalījās divas Ogres novada komandas. Mūsu pirmā komanda spēcīgajā konkurencē demonstrēja ļoti labu meistarību, savā īpašumā iegūstot kausu par otro vietu.

Lai arī pēc administratīvi teritoriālās reformās pašvaldību Latvijā kļuvis mazāk, līdz ar to mazāk ir arī senioru komandu, dalībnieku skaita samazināšanās nebija iemesls tam, lai cīņas pie pingponga galdiem būtu mazāk spraigas un aizraujošas. Vīriešu konkurencē vecuma grupā 90+  zelta un sudraba medaļas savā starpā sadalīja  Ogres novada pārstāvji Harijs Jaunzems (1. vieta) un Uldis Ābelis (2. vieta). Tikai izšķirošajā piektajā setā nedaudz veiksmes pietrūka Ivaram Vistiņam (vec. gr. 85+), bet arī viņa izcīnītā 3. vieta ir lielisks sasniegums. Ar uzvaru pār  jaunākas grupas dalībnieci 1. vietu vecuma grupā 85+ sev nodrošināja Mirdza Aizsilniece. Viskuplākais dalībnieku skaits starp grupām, kurās startējām, bija mūsu Irēnai Žilinskai (vec. gr. 70+), toties lielāks gandarījums par viņas izcīnīto 2. vietu.

Vērtējot Ogres novada pirmās komandas četru dalībnieku labākos rezultātus, ar izcīnītiem sešiem punktiem 24 vienību konkurencē tika iegūta godpilnā otrā vieta un mājās atvests attiecīgais kauss. Paldies dalībniekiem par startiem,  Irēnai Žilinskai par  komandas komplektēšanu, bet Ogres novada pašvaldībai - par atbalstu!

Ogres  novada  otrajā komandā cīnījās Ikšķiles  galda  tenisisti - M. Robežniece (5. vieta), L. Dzēdzels,  A. Bigačs, L. Šutrovs un I. Mihaļskis. Šī komanda ierindojās 17. vietā.

Komandu vērtējumā ar četriem punktiem par uzvarētāju kļuva Aizkraukles novada komanda, otrajā vietā ar sešiem punktiem Ogres novada komanda, bet trešo vietu uz goda pjedestāla ieņēma Rīgas  pilsētas komanda, kurai septiņi punkti.

Informāciju sagatavoja: Mirdza Aizsilniece, sacensību dalībniece

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites