Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Zumba® ir Latīņamerikas iedvesmota deju fitnesa nodarbība, kas apvieno Salsas, Merengue, Cumbija un Reggaeton mūzikas ritmus, veidojot dinamisku, aizraujošu un efektīvu programmu. Dejot patiešām ir neticami viegli - nodarbībā jutīsies kā ballītē un lieliski pavadīsi laiku. Zumba ir kardio treniņš, ko var pielāgot savai fiziskajai sagatavotībai, tonizējot muskuļus un trenējot sirdi.

Nodarbībai nepieciešams - ērts sporta apģērbs, sporta apavi, ūdens un vēlme piedalīties.

Martā Oveselība organizē bezmaksas “Zumbas” nodarbības.

No 20.marta svētdienās Lielvārdes Sporta centrā plkst.12.00

Sīkāka informācija tiks nosūtīta pēc pieteikuma saņemšanas. Pieteikšanās rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Pieteikumā norādiet, kurš no vingrošanas cikliem Jūs interesē.

Oveselība nodarbības organizē īstenojot ESF projektu "Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem" (Nr.9.2.4.2/16/I/031). 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites